Kto dzisiaj zagra w Zabrzu po raz ostatni?

Łukasz Skorupski, Michał Pazdan, Prejuce Nakoulma, Paweł Olkowski, Michał Bemben - to zawodnicy, którzy jutro mogą po raz ostatni zagrać w Zabrzu w barwach Górnika. A co z trenerem?
Wczoraj pojawiły się informacje, jakoby Michał Pazdan, kapitan zabrzan, już podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Wieczorem te doniesienia zdementował podlaski klub. - Mówiłem już w lutym, że decyzję podejmę po ostatnim meczu. Nic się nie zmieniło - przyznaje zawodnik Górnika, który ostatnio gra jako defensywny pomocnik.
Najbliższe dni zapowiadają się też ciekawie dla Łukasza Skorupskiego. Po pierwsze, bramkarza Górnika wymienia się jako tego, który może być dziś zaproszony do szerokiej kadry, jako "opcja rezerwowa". Po drugie, młodym bramkarzem interesuje się kilka zachodnich klubów. - Żadnej oficjalnej oferty w sprawie naszych piłkarzy nie ma, ale zainteresowanie jest bardzo duże. Spodziewamy się, że po sezonie w sprawie dwóch-trzech piłkarzy pojawią się konkrety - mówi Artur Jankowski, prezes klubu z Roosevelta.
Mecz z Wisłą Kraków może być też pożegnaniem z zabrzańskimi kibicami dla Pawła Olkowskiego, którego ponoć chce właśnie "Biała Gwiazda", Prejuce Nakoulmy, czy Michała Bembena. Główne pytanie dotyczy jednak trenera Adama Nawałki, którego za wszelką cenę chce zatrzymać w klubie Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. - Nic się nie zmienia. 10 maja trener ma dać odpowiedź, czy chce u nas wciąż pracować i wtedy będziemy rozmawiać o konkretach. Do tej daty jest tak niewiele czasu, że naprawdę nie będziemy go ponaglać - kończy prezes.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]