Górnik zainteresowany piłkarzami Piasta

Kluby ekstraklasy interesują się piłkarzami Piasta. Wśród nich jest Górnik. Dziennik "Sport" informuje m.in., że zabrzanie obserwują Hiszpana Rubena Jurado, którym zainteresowana jest również krakowska Wisła.
Zainteresowanie graczem gliwiczan nie dziwi. 30 czerwca kończy się jego kontrakt z Piastem, a piłkarz spisuje się bardzo dobrze. W 25 meczach zdobył 11 bramek. 
Zabrzanie mają też na oku innego zawodnika zespołu Marcina Brosza - Pavola Cicmana.
- Oczywiście, Wisła i Górnik to potężne firmy, grające w ekstraklasie, ale mam nadzieję, że i my za moment będziemy w tym gronie. Pieniądze? Zdaję sobie sprawę, że w rywalizacji z tymi klubami na wysokość kontraktów nie mamy szans, a piłkarz idzie tam, gdzie zaoferują mu więcej. Taki to już zawód, że jesteś w nim krótko, a więc z zarabianiem pieniędzy musisz się spieszyć, żeby mieć potem za co się leczyć - mówi drugi trener Piasta Dariusz Dudek.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online