Lech i Wisła zainteresowane Pawłem Olkowskim

Przy Bułgarskiej wrócił temat sprowadzenia do Poznania Pawła Olkowskiego z Górnika Zabrze. Działacze "Kolejorza" wciąż nie przedłużyli umowy z Marcinem Kikutem i utalentowany obrońca miałby być jego następcą.
Lech starał się pozyskać Olkowskiego już w trakcie trwania rundy wiosennej ekstraklasy. Górnik zaakceptował nawet ofertę poznańskich działaczy, ale na przeszkodzie w przeprowadzeniu transferu stanęła niechęć piłkarza do zmiany otoczenia w trakcie trwania rozgrywek ligowych.
Później dużo mówiło się o tym, że uzdolniony obrońca może trafić do Bundesligi. Zainteresowanie Olkowskim przejawiał Hannover 96, ale ostatecznie nie zdecydował się złożyć oferty.
Dlatego według "Przeglądu Sportowego" przy Bułgarskiej zamierzają wrócić do rozmów z Górnikiem. Działacze z Zabrza oczekują 1,5 mln złotych za 22-letniego obrońcę. O zbicie tej ceny może być niezwykle trudno, bowiem poważnie zainteresowana Olkowskim jest również krakowska Wisła.
Włodarzom Lecha zależy na sprowadzeniu zawodnika na prawą stronę obrony. Wygasającego 30 czerwca br. kontraktu wciąż nie przedłużył bowiem Marcin Kikut i wiele wskazuje na to, że będzie on musiał pożegnać się z poznańskim klubem.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]