Spartak Moskwa zainteresowany Nakoulmą

Spartak Moskwa jest kolejnym klubem, który w przerwie letniej będzie starał się pozyskać Prejuce Nakoulmę - informuje "Przegląd Sportowy".
O tym, że napastnik Burkina Faso ma sporo ofert z zagranicy mówi się od dawna. Zainteresowane sprowadzeniem wypożyczonego z Bogdanki Łęczna do Górnika Zabrze zawodnika są m.in. kluby z Niemiec, Francji i Grecji.  
Najpoważniejsze zapytania pojawiły się jednak z Rosji. Już wcześniej w kontekście transferu Nakoulmy wymieniany był Spartak Nalczyk. Teraz do walki o zawodnika włącza się również dużo bardziej utytułowany - Spartak Moskwa.
Nieoficjalnie wiadomo, że działacze Górnika oczekują za piłkarza od 1,5 do 2,5 mln euro. Muszą się jednak spieszyć z dobiciem targu, bowiem... wciąż nie zapłacili Bogdance za transfer definitywny piłkarza. Na konto 1-ligowca miał wpłynąć 1 mln złotych, ale jak do tej pory w Łęcznej wciąż czekają na przelew. Sprawa trafiła nawet do Komisji Ligi, która w piątek zajmie się tą sprawą.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online