Fakt: Legia chciałaby mieć Nakoulmę

Prejuce Nakoulma znalazł się na celowniku Legii Warszawa. Napastnik strzela ostatnio bramki dla reprezentacji Burkina Faso, dzięki czemu staje się coraz bardziej łakomym kąskiem na rynku transferowym. I jeśli stołeczny klub nie kupi napastnika Górnika, ten niedługo opuści naszą ekstraklasę, bo ma oferty z Francji, Niemiec i Rosji. 

Nakoulma był w ostatnim sezonie wypożyczony z Bogdanki Łęczna do Górnika Zabrze. Strzelając dziewięć goli dla drużyny Adama Nawałki był jednym z najlepszych graczy klubu z Górnego Śląska, który chcąc skorzystać z prawa pierwokupu musi wyłożyć okrągły milion złotych. Część pieniędzy trafiła już na konto Łęcznej, ale zabrzanie dopinają transakcję po to, by wkrótce sowicie na niej zarobić. Wyceniają bowiem Nakoulmę na 1,5 miliona euro, co ewidentnie wskazuje na zagraniczny kierunek transferu.

Jednak reprezentanta Burkina Faso bardzo chce u siebie warszawska Legia. Działacz warszawian Leszek Miklas kilkakrotnie kontaktował się z menedżerem zawodnika Danielem Weberem. Jednak wiadomo, że 1,5 mln euro stołeczny klub za transfer nie wyłoży.
Na przebojowego napastnika stać będzie za to kluby z Francji, Niemiec i Rosji. – Jest stamtąd kilka ofert, ale mamy jeszcze czas, by wybrać najlepszą z nich – mówi Weber. Gdyby transakcję udało się sfinalizować, byłby to jeden z najlepszych interesów dla Górnika w ostatnich latach.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]