Terminarz T-Mobile Ekstraklasy 2012/13

Ekstraklasa SA ogłosiła terminarz T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2012/13. Mecze każdej z kolejek będą rozgrywane od piątku do poniedziałku.
Wyjątek będzie stanowiła 20. kolejka (Święta Wielkanocne). W terminarzu wykorzystano dwadzieścia dziewięć weekendów i jeden termin w środku tygodnia (29. kolejka). 

1. kolejka - 18-19 sierpnia:

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

2. kolejka - 25-26 sierpnia:

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

3. kolejka - 1-2 września:

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

4. kolejka - 15-16 września:

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

5. kolejka - 22-23 września:

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

6. kolejka - 29-30 września:

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

7. kolejka - 6-7 października:

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

8. kolejka - 20-21 października:

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

9. kolejka - 27-28 października:

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa

10. kolejka - 3-4 listopada:

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Polonia Warszawa - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

11. kolejka - 10-11 listopada:

Widzew Łódź - Lech Poznań
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

12. kolejka - 17-18 listopada:

Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów

13. kolejka - 24-25 listopada:

Legia Warszawa - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Korona Kielce - Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin

14. kolejka - 1-2 grudnia:

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - Korona Kielce
Legia Warszawa - Ruch Chorzów

15. kolejka - 8-9 grudnia:

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
GKS Bełchatów - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

16. kolejka - 23-24 lutego:

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Korona Kielce - Legia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok

17. kolejka - 2-3 marca:

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Polonia Warszawa
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin

18. kolejka - 9-10 marca:

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

19. kolejka - 16-17 marca:

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin

20. kolejka - 30 marca:

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce

21. kolejka - 6-7 kwietnia:

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

22. kolejka - 13-14 kwietnia:

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała

23. kolejka - 20-21 kwietnia:

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Lech Poznań - Zagłębie Lubin

24. kolejka - 27-28 kwietnia:

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów

25. kolejka - 4-5 maja:

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Wisła Kraków
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

26. kolejka - 11-12 maja:

Lech Poznań - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Korona Kielce
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

27. kolejka - 18-19 maja:

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin

28. kolejka - 25-26 maja:

Widzew Łódź - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Korona Kielce
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

29. kolejka - 29 maja:

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Polonia Warszawa - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Korona Kielce - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Legia Warszawa

30. kolejka - 1 czerwca:

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Korona Kielce
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z ustaleniami z PZPN:

- Pogoń Szczecin oraz Piast Gliwice rozpoczną sezon 31 lipca meczami 1/32 finału Pucharu Polski;
- Śląsk Wrocław i Legia Warszawa rozegrają mecze 1/16 finału Pucharu Polski odpowiednio 4 i 5 sierpnia;
- pozostałe zespoły Ekstraklasy mecze 1/16 finału Pucharu Polski zagrają 11 sierpnia.

źródło: Ekstraklasa SA



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online