Górnik obserwuje Mateusza Matrasa

Jak czytamy w dzisiejszym wydaniu "Sportu", Górnik Zabrze przygląda się 21-letniemi obrońcy Piasta Gliwice, Mateuszowi Matrasawi. - Wiem od mojego menedżera, że są kluby, które o mnie pytają. Po powrocie z urlopu będę chciał z nim o tym porozmawiać - oznajmia Matras. 
Trener Piasta Marcin Brosz wróży mu poważną karierę, Dariusz Dudek nazywa "prawdziwą perełką", a niemieckie Kaiserslautern wysyła do Gliwic swojego skauta - tak opisuje młodego piłkarza Piasta dziennik "Sport".
Matras, mimo iż nie zagrał w ekstraklasie jeszcze ani jednego meczu ma już w niej całkiem sporo "wielbicieli". Zainteresowanie nim wyraża także Górnik. Co więcej, nie jest to sprawa chwilowa - klub z Roosevelta przyglądał się Matrasowi jeszcze wówczas, kiedy grywał w IV-ligowym Gwarku Ornontowice.

źródło: Sport / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]