Bemben przedłużył kontrakt z Górnikiem

36-letni obrońca Michał Bemben będzie reprezentował barwy Górnika w sezonie 2012/13. Doświadczonemu zawodnikowi marzy się, by zakończyć karierę na nowym stadionie Górnika.
Bemben zaakceptował warunki nowego kontraktu jeszcze w czerwcu, ale dokumenty podpisane zostały dopiero po powrocie zawodnika z urlopu. - Traktujemy Michała jako wychowanka klubu i tym bardziej cieszymy się, że zostaje z nami na kolejny rok - komentuje Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika. - Szanujemy Michała za jego profesjonalne podejście do zawodu i wierzymy, że uda mu się spełnić marzenie, jakim jest gra na nowym stadionie - dodaje szef pionu sportowego Górnika.
W ostatnich dwóch sezonach Bemben zdominował obsadę prawej strony obrony. W tym czasie rozegrał 53 oficjalne mecze, w których zdobył 2 bramki.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]