Sparing: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)

Piłkarze Górnika Zabrze zremisowali z pierwszoligową Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 1:1 w sparingu rozegranym sobotę w Zakopanem. Bramki zdobyli: 0:1 Rafał Kujawa (38), 1:1 Vojtech Horvath (88).
W ostatnim dniu pierwszego letniego zgrupowania piłkarze Górnika wzięli udział w zajęciach sensomotorycznych, a po południu rozegrali sparing z pierwszoligową Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. 
Podczas tygodniowego obozu w Zakopanem Zabrzanie zagrali trzy mecze kontrolne: we wtorek z MFK Rużomberok (1:0), w czwartek z Kolejarzem Stróże (3:0) i w sobotę z Termalicą (1:1).
- Przyjechaliśmy tu głównie po to, aby doszlifować cechy motoryczne. Jestem zadowolony, ponieważ piłkarze bardzo przykładali się do zajęć i od razu widać efekty tej pracy. Oczywiście są pewne niedociągnięcia, ale podsumowując uważam obóz w Zakopanem i te spotkania za bardzo udane - podkreślił trener Adam Nawałka.
Niedziela będzie dla piłkarzy Górnika dniem wolnym od zajęć, na poniedziałek i wtorek szkoleniowcy zaplanowali po jednym treningu, natomiast w środę rozpocznie się dwunastodniowe zgrupowanie w słoweńskiej Radenci.

Skład Górnika: Witkowski (33. Sławik) - Margol (21. Płonka), Danch, Telichowski, Sidqy - Olkowski, Mączyński, Łukasiewicz, Łuczak, Wodecki - Kujawa. (II połowa) Sławik (59. Skorupski) - Bemben, Bedronka, Szeweluchin, Gancarczyk - Bębenek (80. Zachara), Przybylski, Iwan (86. Margol), Kwiek, Milik (74. Nowak) - Oziębała.

źródło: gornikzabrze.pl / PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]