Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Adam Nawałka: Uważam, że było to dobre, emocjonujące spotkanie z dużą ilością zwrotów akcji. Od początku wierzyliśmy w zwycięstwo i nawet stracona bramka w pierwszej połowie nie zmieniła tego nastawienia i naszej strategii. Nasza organizacja gry w drugiej połowie przyniosła efekty i zdobyliśmy 3 punkty, które dedykujemy przede wszystkim naszym kibicom. Bardzo ich dziś brakowało na tym derbowym meczu. Muszę też pochwalić Piasta, który jest bardzo ciekawym zespołem i z pewnością będzie odbierał punkty innym drużynom w innych meczach. Moim zawodnikom należą się brawa za konsekwencję i poświęcenie.

Trener Piasta Marcin Brosz: Dla nas kluczowa była sytuacja, po której Mateusz Matras został ukarany czerwoną kartką. Do tego momentu oba zespoły miały swoje sytuacje bramkowe. Wydawało się, że przejmujemy inicjatywę, poczuliśmy się pewniej, tymczasem kolejne minuty po czerwonej kartce zadecydowały, że zostaliśmy pokonani na swoim stadionie. Sytuacja, po której sędzia pokonał czerwoną kartkę, była moim zdaniem kontrowersyjna i na pewno spokojnie ją przeanalizujemy.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]