Wypowiedzi piłkarzy po meczu Piast - Górnik

Krzysztof Mączyński (Górnik): - Cieszy, że zdobyliśmy komplet punktów. Tym bardziej, że nie było na stadionie w Gliwicach naszych kibiców. Możemy im teraz zadedykować to zwycięstwo. W przerwie, kiedy przegrywaliśmy, powiedzieliśmy sobie, że będziemy nadal skoncentrowani i dzięki temu wygraliśmy. Dziś się cieszymy, ale już jutro zaczynamy myśleć o kolejnych meczach. Przed nami trudny kalendarz. Czekają nas wyjazdy do Białegostoku i Poznania

Damian Zbozień (Piast): - Przegraliśmy po walce. Ale co z tego? Moim zdaniem, kartka dla Mateusza jest niezasłużona, w ostatniej chwili cofnął nogi. Potem, kiedy zszedł z boiska, niepotrzebnie cofnęliśmy się i wszystko się posypało.

Paweł Olkowski (Górnik): - Dobrze, że wygraliśmy, bo długo musiałbym myśleć o tych sytuacjach. Takie coś w ekstraklasie powinno się strzelać. W następnym meczu postaram się coś trafić.

Arkadiusz Milik (Górnik): - To był dla mnie trudny tydzień. Praktycznie nie trenowałem z zespołem z powodu zgrupowania kadry. Mimo strzelonej bramki nie jestem zadowolony ze swojej gry. Miałem zbyt wiele strat. Do ostatniej chwili miałem nadzieję, że kibice jednak nas wesprą na stadionie. Nie było to możliwe, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało się dla nich wygrać.

źródło: Gazeta Wyborcza / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]