Forum
 

Milik: Porównania do Lewandowskiego są przedwczesne

- Ja nie mam patentu na Jagiellonię, ale bardziej martwi mnie, że to Górnik nie ma patentu na białostocczan, kiedy gramy z nimi na wyjeździe. Szkoda, że nie udało nam się wywieść z Podlasia tych trzech punktów - stwierdził strzelec bramki dla zabrzan w zremisowanym meczu z Jagiellonią, Arkadiusz Milik. 

- Możemy jednak cieszyć się z punkty, bo Jagiellonia dominowała na boisku po czerwonej kartce dla Mączyńskiego. Cieszę się, że piłka po moim strzale z rzutu wolnego wpadła do bramki. Ćwiczę dużo stałych fragmentów gry na treningach, ale nie wiem, czy ten gol to moja zasługa, czy bardziej błąd bramkarza. Fajnie, że dało to taki efekt - dodał.

Następnie młody snajper powiedział kilka słów o piątkowym rywalu: - Nie mam zamiaru oceniać, czy brak Tomasza Frankowskiego był odczuwalny w grze przeciwników. "Jaga" gra fajną piłkę i tyle mogę powiedzieć, bo skupiam się na swoim zespole. Dodam tylko, że Thiago Cionek i Michał Pazdan to bardzo dobrzy obrońcy, przeciwko którym bardzo ciężko się gra.

- Moim zdaniem za wcześnie na porównywanie mnie do Roberta Lewandowskiego, ale jeśli mówi tak trener Hajto, to bardzo jestem z tego zadowolony - zakończył.

źródło: sport.onet.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online