Iwan: Zamknąłem usta kilku osobom i bardzo mnie to cieszy

Górnik w sobotę w rekordowych rozmiarach wygrał z Wisłoką Dębica. - Trener powiedział nam, że ten mecz to wstęp do Legii - mówi na łamach dziennika "Sport" Bartosz Iwan, pomocnik ekipy z Zabrza.
Górnik pokonał Wisłokę aż 10:0. To był generalny sprawdzian przed ligowym pojedynkiem z Legią Warszawa, który czeka zabrzan w najbliższej kolejce. Dla gospodarzy tradycyjnie dużym atutem powinni być miejscowi kibice. - Wierzę, że w niedzielę nie zostawią na trybunie wolnego miejsca i poniosą nas swoim dopingiem. To będzie nasz ogromny atut - mówi Iwan. - Trener powiedział nam, że ten mecz to wstęp do Legii. Plan był taki, żeby przećwiczyć pewne warianty. Każdy z nas miał też wziąć ciężar gry na siebie, żeby na tle tego słabszego rywala złapać pewność. I myślę, że to się udało - twierdzi pomocnik Górnika.
W rozmowie w dzienniku "Sport" Iwan porusza także osobisty wątek. - Wiadomo jakie były głosy, gdy Górnik ogłosił mój transfer. Niektórzy mówili, że przychodzę tu po znajomości. (...) Teraz zamknąłem usta kilku osobom i nie ukrywam, że bardzo to mnie cieszy. Jest paru ludzi, którzy cieszyliby się, gdyby powinęła mi się noga. Ale na razie to ja wychodzę z tej rywalizacji zwycięsko - mówi na łamach "Sportu" Iwan, który jest w tym sezonie jednym z czołowych graczy Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]