Przybylski: Przedwczesne odtrąbienie sukcesu byłoby błędem

W piątek Górnik przedłużył passę meczów bez porażki w tym sezonie, pozostając jedynym obok Legia Warszawa niepokonanym zespołem na boiskach elity. - Można mieć wrażenie, że nam wygrywanie w tej lidze przychodzi z łatwością, ale nikt nie wygrywa meczów bez wysiłku. Każdy punkt w tej lidze trzeba wywalczyć, a chcąc wygrać trzeba też umieć trafić do siatki rywala. Na boisku tworzymy silny kolektyw i to jest naszą siłą - podkreśla pomocnik Mariusz Przybylski.
Mimo świetnej postawy piłkarze śląskiej drużyny twardo stąpają po ziemi. - Nie mamy problemów z utrzymaniem koncentracji. Całą swoją uwagę kierujemy na każdy kolejny mecz, a jaką pozycję da nam nasza gra w rundzie jesiennej zobaczymy dopiero po ostatniej kolejce. Przed nami jeszcze pięć kolejek i przedwczesne odtrąbienie sukcesu byłoby błędem. Liczy się teraz tylko mecz z Zagłębiem, a co będzie dalej, to daleka przyszłość - puentuje gracz drużyny 14-krotnych mistrzów Polski.

źródło: SportoweFakty.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]