Kadra: Milik powołany na mecz z Urugwajem

Selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik uzupełnił listę piłkarzy powołanych na towarzyski mecz z Urugwajem o graczy występujących w T-Mobile Ekstraklasie. Wśród graczy powołanych na to spotkanie znalazł się napastnik Górnika, Arkadiusz Milik. 

Mecz Polska - Urugwaj odbędzie się 14 listopada (środa) w Gdańsku o 20:45. Dwa dni później Górnik zmierzy się w meczu o ligowe punkty z Polonią w Warszawie.

18-letni Milik debiutował w reprezentacji Polski w październikowym meczu z RPA. Kilka dni później wystąpił w meczu el. MŚ z Anglią, ale wciąż czeka na swoje premierowe trafienie w seniorskiej reprezentacji naszego kraju.

Kadra Polski na mecz z Urugwajem:

Bramkarze: Tomasz Kuszczak, Przemysław Tytoń.

Obrońcy: Kamil Glik, Marcin Komorowski, Damien Perquis, Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Artur Jędrzejczyk, Jakub Wawrzyniak.

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Ariel Borysiuk, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Adrian Mierzejewski, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Szymon Pawłowski, Łukasz Trałka, Paweł Wszołek.

Napastnicy: Robert Lewandowski, Artur Sobiech, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]