AC Milan obserwował Milika

Przedstawiciel AC Milan obserwował w Polsce trzech młodych piłkarzy. Jednym z nich był napastnik Górnika, Arkadiusz Milik - podał we wtorek portal kibiców mediolańskiego klubu.
Według "Il Vero Milanista", polityka oszczędności w klubie byłego premiera Silvio Berlusconiego skłoniła jego kierownictwo do tego, by więcej inwestować w poszukiwanie młodych talentów. 
Dlatego, jak podkreślono, nie powinno dziwić, że wzrok zwrócony jest nie tylko na Amerykę Południową, prawdziwą kuźnię utalentowanych piłkarzy, ale także na kraje mniej z tego słynące. W tym kontekście portal poinformował o wizycie obserwatora AC Milan w Polsce, gdzie przyglądał się on trzem piłkarzom.
Wszyscy wystąpili w sobotę w spotkaniu ekstraklasy Polonia Warszawa - Górnik Zabrze (1:1), a oprócz Milika chodzi również o Łukasza Teodeorczyka i Pawła Wszołka. Włoski portal zauważył, że Milika i Teodorczyka wcześniej obserwowali przedstawiciele m.in. Juventusu Turyn oraz klubów niemieckich.
"Il Vero Milanista" uważa, że mediolański klub jest także zainteresowany młodym bramkarzem Łukaszem Skorupskim z Górnika.

http://www.ilveromilanista.it/milan/20-11-2012/il-milan-a-caccia-di-giovani-talenti-visionati-in-polonia-milik-teodorczyk-e-wszolek.html

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]