Piłkarze Górnika rozczarowani remisem

Łukasz Skorupski (bramkarz Górnika): - To był typowy mecz walki. Gra toczyła się praktycznie tylko na środku boiska. W porównaniu do poprzednich meczów, mamy słabszą formę. Taka jest piłka, raz się gra dobrze, a raz jest spadek formy. Nie załamujemy rąk i mamy nadzieję, że odbudujemy formę na Wisłę Kraków. 

Mateusz Zachara (pomocnik Górnika): - W szatni była poważna rozmowa. Na pewno wyciągniemy wnioski z tego meczu. Graliśmy o pełną pulę, więc jest trochę rozczarowania. Nie udało się, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko dalej ciężko trenować.

Adam Danch (obrońca Górnika): - Szanujemy ten jeden punkt, ale jesteśmy rozczarowani, bo liczyliśmy na zwycięstwo i komplet "oczek". Zespoły, które do nas przyjeżdżają, z reguły bronią się, a my musimy konstruować akcje. W pierwszej połowie słabo wyglądała nasza gra. W drugiej zaczęliśmy lepiej grać. W przerwie padły ostre słowa. Z kolei po meczu trener powiedział, że teraz liczy się tylko następne spotkanie. Skoro dzisiaj nie wygraliśmy, to będziemy chcieli się odegrać przy Reymonta. A od następnego meczu u siebie trzeba zacząć budować nową, zwycięską serię.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]