Freiburg chce Nakoulmę

Wszystko wskazuje na to, że już zimą Prejuce Nakoulma opuści Górnika. Pozyskaniem reprezentanta Burkina Faso zainteresowany jest SC Freiburg.
Skauci niemieckiego zespołu od kilku spotkań są obecni na prawie każdym meczu jedenastki z Zabrza. Nie inaczej było w ostatniej potyczce śląskiego zespołu z Pogonią Szczecin. Szczegółowo przyglądają się grze Nakoulmy. Nieoficjalnie mówi się już, że w zabrzańskim klubie jest już oferta od szóstego obecnie klubu Bundesligi.
Popularny "Prezes" miał już odejść z Górnika latem. Ostatecznie nie zgodził się na przejście do Tereka Grozny, a z testów we francuskim Troyes nic nie wyszło. Teraz wreszcie ma się udać. Niemcy, to zresztą obok Hiszpanii i Francji, ulubiona liga Prejuce Nakoulmy.
- Nakoulma na pewno ma predyspozycje, żeby grać w Bundeslidze. Ale wiadomo, jak to jest. Piłkarze są różni. Nie można go jednak skreślać. Freiburg, to solidna drużyna bez jakiś większych gwiazd. Słyną z dobrego szkolenia młodzieży. Nie walczą może o czołowe lokaty, ale bezpiecznie utrzymują się w elicie - mówi Radosław Gilewicz, były zawodnik m.in. VfB Stuttgart.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]