Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Poprzedni mecz nie był zbyt dobry w naszym wykonaniu i te trzy punkty zdobyte tutaj są dla nas bardzo ważne. W pierwszej połowie zdobyliśmy gola, ale później brakowało nam utrzymania się przy piłce. Moi zawodnicy pokazali jednak charakter, gdy Wisła zaatakowała większą ilością piłkarzy. Należą im się brawa za wiarę i poświęcenie w grze. Na pewno faul Milika był ewidentny i należała mu się czerwona kartka. Jestem daleki od tego, aby bardzo go bardzo krytykować. Jest to młody zawodnik, a jestem przekonany, że nie chciał celowo zrobić krzywdy przeciwnikowi, lecz próbował tylko przerwać akcję.

Tomasz Kulawik (trener Wisły): - Jak się nie wykorzystuje sytuacji, to się przegrywa mecz. W porównaniu do spotkania z Ruchem Chorzów mieliśmy ich nawet za dużo. Gdybyśmy w pierwszej połowie zdobyli gola, to po przerwie nasza gra obronna byłaby inna. Poszliśmy va banque, próbowaliśmy wyjść z opresji, nie udało się. Wydaje mi się, że nasze problemy w defensywie przy stałych fragmentach są spowodowane rotacją w składzie.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]