Piłkarze Górnika zadedykowali zwycięstwo swoim kibicom

Kibice Górnika nie mogli wspólnie z piłkarzami cieszyć się z piątego zwycięstwa z rzędu nad Wisłą. Z tego powodu zawodnicy zadedykowali wygraną fanom, którzy oglądali mecz na telebimie.
Pierwszy Wisłę skarcił Adam Danch, który już w 8. minucie wykorzystał błąd Sergeia Pareiki. - Do przerwy spokojnie radziliśmy sobie z atakami Wisły. Cała drużyna zagrała dziś świetnie w obronie. Dobrze nam znany Daniel Sikorski nie ć - przyznał strzelec bramki.- Być może pomogły nam stroje biało-niebieskie, w których zawsze gramy w Krakowie. Szkoda tylko, że nasi kibice nie mogli na żywo zobaczyć tego spotkania, ale i tak dziękujemy im za to, że wspierali nas ze "Śląskiego Rancho" - dodał.
Kolejne trafienie zanotował Krzysztof Mączyński. Gol z 50. minuty był szczególny dla pomocnika. Z dwóch powodów. - To mój pierwszy gol w ekstraklasie. Ma on tym większe dla mnie znaczenie, że trafiłem w meczu z Wisłą, a więc klubem, którego jestem wychowankiem - przypomniał zawodnik.
Zwycięstwo Górnika to także zasługa Łukasza Skorupskiego, który mimo tego, że raz piłkę z siatki wyciągnął, to jednak w kilku sytuacjach uratował swój zespół przed utratą kolejnych bramek. - Nie jest prawdą, że to ja dzisiaj wygrałem mecz. Cała drużyna zagrała naprawdę dobrze. Mogę mieć jedynie żal do siebie, że nie zakończyliśmy tego spotkania na zero z tyłu. Podobnie jak Adam żałuję, że nie było z nami naszych kibiców, którym dedykujemy tą wygraną - powiedział bramkarz.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]