Kicker: Bayer daje 3 mln euro za Milika

Według niemieckiego dziennika "Kicker" Bayer Leverkusen jest bardzo blisko pozyskania Arkadiusza Milika. Wicelider 1. Bundesligi jest skłonny zapłacić za reprezentanta Polski 3 mln euro.
Przypomnijmy, że usługami najskuteczniejszego zawodnika Górnika Zabrze w obecnym sezonie jest zainteresowany również inny niemiecki klub - VfB Stuttgart. 

Wiele wskazuje jednak na to, że zawodnik trafi do Bayeru Leverkusen. Czwartkowy "Przegląd Sportowy" informował, że Górnik porozumiał się już z Niemcami w sprawie kwoty odstępnego. Do transferu potrzebna jest jeszcze zgoda miasta Zabrze - jednego ze współwłaścicieli klubu.

Według "Kickera" Niemcy są skłonni zapłacić za Polaka 3 mln euro. Do transferu miałoby dojść jeszcze zimą. W drużynie "Aptekarzy" Milik miałby być zmiennikiem Stefana Kiesslinga, wicelidera klasyfikacji strzelców 1. Bundesligi.

http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/579074/artikel_leverkusen-ist-an-polens-sturmjuwel-milik-dran.html

źródło: kicker.deRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]