Jankowski: Jeśli transfer Milika dojdzie do skutku, to zimą nie będziemy chcieli oddać już nikogo

Reprezentacyjny piłkarz Górnika Zabrze Arkadiusz Milik został zaproszony przez klub niemieckiej Bundesligi Bayer Leverkusen na sobotnie testy medyczne. 18-letni napastnik strzelił w tym sezonie dla zabrzan siedem goli.
"Było zainteresowanie z kilku klubów, ale oferta z Niemiec okazała się najbardziej konkretna. Wszystko powinno się wyjaśnić do poniedziałku. Jeśli transfer Milika dojdzie do skutku, to zimą nie będziemy chcieli oddać już nikogo" - powiedział prezes Górnika Artur Jankowski. 
Milik zdobył bramkę w piątkowym towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski z Macedonią (4:1) rozegranym w Antalyi na zakończenie zgrupowania w Turcji.
Na mecze Górnika, by obserwować młodego napastnika, przyjeżdżali wysłannicy wielu europejskich klubów. Jego odejście było spodziewane także z racji trudnej sytuacji finansowej zabrzan.
"Na pewno transfer dałby nam nieco "oddechu". Prawa ekonomii są nieubłagane" - przyznał Jankowski.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]