Rudi Voeller: Milik to wielki talent

Dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen komplementuje Arkadiusza Milika, który najprawdopodobniej będzie pierwszym zimowym wzmocnieniem wicelidera Bundesligi.
W sobotę Arkadiusz Milik przeszedł testy medyczne w Bayerze Leverkusen i przyglądał się grze swoich nowych kolegów w wygranym 3:0 pojedynku z Hamburgerem SV. - Milik był dzisiaj na stadionie i wszystkiemu się przyglądał. To wielki talent, ma dopiero 18 lat. W piątek strzelił bramkę dla reprezentacji Polski w meczu towarzyskim z Macedonią - powiedział po końcowym gwizdku w rozmowie z ARD Rudi Voeller, mistrz świata z 1990 roku i autor 47 goli dla reprezentacji Niemiec.


Milik przeszedł w sobotę badania medyczne (fot. twitter)


Dyrektor sportowy klubu wierzy, że kadrowicz Waldemara Fornalika jest, mimo niewielkiego doświadczenia, gotowy do gry w Bundeslidze. - To naprawdę bardzo ciekawy i utalentowany zawodnik - uważa Voeller. - Kiedy sfinalizujemy transfer? Zobaczymy, co wydarzy się w najbliższych dniach. Szanse, że się uda, są duże - zapowiada głównodowodzący Aptekarzy.

źródło: ardmediathek.de / Sportowe FaktyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]