Milik: Podjąłem właściwą decyzję

Na internetowej stronie Bayeru 04 Leverkusen można zobaczyć wspólnie zdjęcie Arkadiusza Milika z dawną gwiazdą klubu Rudim Voellerem, który jest dziś dyrektorem sportowym Bayeru.
Wolfgang Holzhauser, dyrektor zarządzający klubu z Leverkusen, cieszy się, że pomimo konkurencji innych klubów to jednak Bayer pozyskał piłkarza Górnika. Działacz chwali 18-letniego Milika, że ten "pomimo tak młodego wieku jest tak zaskakująco dobrym piłkarzem". - Jesteśmy przekonani, że nadal będzie się rozwijał, a my mu w tym pomożemy - dodaje.
Pochwał nie szczędzi też Rudi Voeller. Były piłkarz Bayeru i reprezentacji Niemiec (mistrz świata z roku 1990), a także jej selekcjoner, uważa, że Milik to "chyba najbardziej utalentowany piłkarz młodego pokolenia w Polsce".
- Już zdobył pierwsze doświadczenie w reprezentacji Polski. Wierzę, że dzięki naszym trenerom będzie jeszcze lepszy, a nasz klub będzie miał w przyszłości z Milika wiele pociechy - mówi Voeller, który jest dyrektorem sportowym niemieckiego klubu.
Internetowa strona Bayeru cytuje też Milika. Ten jest wciąż pod wrażeniem sobotniego spotkania Bundesligi, w którym Bayer ograł Hamburger SV (3:0). - Ten mecz potwierdził, że podjąłem właściwą decyzję. To było wspaniałe doświadczenie. Znakomity zespół, fantastyczna atmosfera na stadionie. Podczas pobytu w Leverkusen poczułem, że Bayerowi naprawdę na mnie zależy - mówi piłkarz, który 3 stycznia rozpocznie wspólne treningi z Bayerem na zgrupowaniu w Portugalii.

źródło: Gazeta Wyborcza / bayer04.deRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]