Forum
 

Zachara przeszedł operację przepukliny

Potencjalny następca Arkadiusza Milika w Górniku Zabrze, czyli Mateusz Zachara został wyłączony z treningów na wiele tygodni - informuje "Sport".
Po zakończonej rundzie jesiennej Zachara musiał poddać się operacji przepukliny. To oznacza, że w styczniu na pewno nie rozpocznie treningów razem z zespołem. Ominie go też prawdopodobnie pierwsze zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim. 
Zachara jest poważnym kandydatem do zastąpienia w ataku Górnika sprzedanego do Bayeru Leverkusen Arkadiusza Milika. Piłkarz dostał już szansę gry w wyjściowej jedenastce w ostatnim jesiennym meczu, gdy Milik pauzował za kartki i od razu strzelił gola.
Póki co, Górnika ma spore problemy w linii ataku. Poza sprzedażą Milika i kontuzją Zachary, wspomnieć trzeba planowany wyjazd Prejuce Nakoulmy na Puchar Narodów Afryki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online