Słowacki snajper na celowniku Górnika?

W Zabrzu nie tylko myślą o sprzedawaniu swoich najlepszych zawodników. Z pieniędzy za transfery Górnik ma też wzmocnić swoją kadrę tak, żeby wiosną walczyć o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że zabrzanie zainteresowani są sprowadzeniem słowackiego napastnika Davida Skutki (24 l.). Były młodzieżowy reprezentant swojego kraju w słowackiej Super Lidze zdobył trzynaście goli dla MFK Koszyce. 
Był najlepszym strzelcem swojego zespołu, który po pierwszej części sezonu zajmuje czwartą lokatę w tabeli. W klasyfikacji najlepszych snajperów Skutka ustępuje tylko Argentyńczykowi Davidovi Depetris (24 l.), który na swoim koncie ma 16 bramek.
Słowacki napastnik, podobnie jak odchodzący do Bayeru Leverkusen Arkadiusz Milik, jest wysoki. Mierzy 188 cm wzrostu. Z jego ewentualnym pozyskaniem nie powinno być problemów, bo w czerwcu kończy mu się umowa z MFK Koszyce i kontrakt z nowym pracodawcą może podpisać już w zimowym okienku transferowym.
Dodajmy, że w Zabrzu mają bardzo dobre doświadczenia z zawodnikami ze Słowacji. Wiosną 2011 roku liderem Górnika był przecież Robert Jeż, który potem przeniósł się ze śląskiego klubu do Polonii Warszawa, a teraz występuje w Zagłębiu Lubin.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]