Puchar Narodów Afryki szansą na transfer dla Nakoulmy

Prejuce Nakoulma wciąż nosi się z zamiarem odejścia z Górnika Zabrze, ale brakuje konkretnych ofert. Wszystko może się zmienić po Pucharze Narodów Afryki.
Puchar Narodów Afryki ostatnią deską ratunku dla Prejuce Nakoulmy. Piłkarz przygotowuje się z reprezentacją Burkina Faso do występu w tej prestiżowej imprezie. Jeśli dobrze wypadnie, być może znajdzie klub, który już zimą zechce go wykupić z Górnika. Prejuce Nakoulma wciąż nosi się z zamiarem odejścia z Górnika Zabrze, ale brakuje konkretnych ofert. Wszystko może się zmienić po Pucharze Narodów Afryki.
Puchar Narodów Afryki ostatnią deską ratunku dla Prejuce Nakoulmy. Piłkarz przygotowuje się z reprezentacją Burkina Faso do występu w tej prestiżowej imprezie. Jeśli dobrze wypadnie, być może znajdzie klub, który już zimą zechce go wykupić z Górnika.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]