Dawid Nowak zagra w Górniku?

Dawid Nowak ma zagrać wiosną w Górniku Zabrze. Do transferu niezbędne są już tylko formalności - informuje "Dziennik Łódzki".
Bełchatowski klub nie zarobi na nim ani złotówki, ale za to oszczędzi ok. 70 tys. złotych miesięcznie, bo Nowak tyle zarabia w Bełchatowie. Dla przeżywającego ogromne problemy finansowe GKS to bardzo ważne. 
Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu sprawa ostatecznie się wyjaśni, kiedy będzie już wiadomo... z kim piłkarz ma negocjować warunki rozwiązania kontraktu. Wszystko dlatego, że rada nadzorcza GKS przez ostatnie dziewięć dni nie znalazła jeszcze czasu, by zdecydować, czy przyjmuje, czy też odrzuca złożoną jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia dymisję prezesa Marcina Szymczyka.
Odejście piłkarza jest już jednak przesądzone, bo GKS nie stać na płacenie takiej pensji, a Nowak już zdecydował się na przyjęcie oferty od Górnika.

źródło: Dziennik ŁódzkiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]