Fornalik: Eksperymentów nie będzie

Rewelacja rundy wiosennej - wodzisławska Odra - będzie podejmowała Górnika Zabrze, z którego rąk (a właściwie nóg) polegała jesienią. Wynik 0-4 dosyć długo odbijał się czkawką podopiecznym trenera Ryszarda Wieczorka. W najbliższą sobotę wodzisławianie będą mieli okazję, by się zrewanżować rywalom za dotkliwą porażkę. - Rzeczywiście, nadszedł czas rewanżu - przyznaje trener Wieczorek. - Zwycięstwo z Górnikiem pozwoliłoby nam jechać do Krakowa na mecz z Wisłą w dobrych nastrojach i z określonymi aspiracjami. Na razie musimy znaleźć receptę na zabrzan, którzy w defensywie spisują się bardzo solidnie. Może szybko strzelony gol ułatwiłby nam zadanie?

W Zabrzu doskonale pamiętają jesienny mecz, kiedy Górnik rozgromił Odrę 4-0. Wtedy trzy bramki strzelił Andrzej Niedzielan. Nie tylko z racji jego nieobecności w Górniku trudno wierzyć w powtórkę scenariusza sprzed kilku miesięcy. - Taki wynik oczywiście byłby wspaniały, nie miałbym nic przeciwko powtórce. Obie drużyny w lidze pokazują się z dobrej strony. Odrze życzę gry w pucharach, ale będziemy chcieli zdobyć przynajmniej punkt. Zabraliśmy punkty Grocliniowi i Legii, będziemy chcieli zabrać je także Odrze. Byt mamy praktycznie zapewniony i na pewno dam szansę pogrania młodzieży. Teraz przed nami jednak dwa ważne i prestiżowe mecze derbowe, niezwykle ważne także dla kibiców i żadnych eksperymentów nie będzie. Gramy optymalnym składem, a pewne pole manewru jest - uważa trener zabrzan Waldemar Fornalik.

Jesienią dzień po meczu Edward Socha bawił się na ślubie córki Leszka Brzezińskiego. Tym razem balowania nie będzie, a my sprawdziliśmy w ilu ligowych meczach podczas wspólnej gry w Górniku duet Socha-Brzeziński strzelał bramki. W... żadnym. Pewnie jeden drugiemu nie podawał.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]