Ireneusz Jeleń blisko Górnika

Ireneusz Jeleń doszedł do porozumienia z Górnikiem w sprawie podpisania kontraktu. Finalizacja rozmów zależy od wyników badań medycznych napastnika - informuje oficjalna strona naszego klubu.
- Jeżeli Ireneusz Jeleń przejdzie w piątek pozytywnie testy medyczne, podpiszemy z nim półroczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata - informuje Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika. 
Przypomnijmy, 31-letni Jeleń ostatnie pół roku spędził w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Wcześniej przez pięć lat był czołowym snajperem AJ Auxerre, później w Lille.
Piłkarz prywatnie jest sympatykiem Górnika, w czasie wakacji zagrał nawet w meczu charytatywnym organizowanym przez zabrzańskich kibiców. Już wtedy pojawiły się pierwsze spekulacje o jego grze w Zabrzu.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online