Jeleń: Walki o kadrę nie odpuszczę

Ireneusz Jeleń w poniedziałek przejdzie ostatnie testy medyczne i najpóźniej w środę podpisze umowę z Górnikiem. Jak się okazuje, to już drugie podejście byłego reprezentanta Polski do zabrzańskiego klubu.
- Zawsze cicho marzyłem o tym, żeby zanim zawieszę buty na kołku zagrać jeszcze w Górniku Zabrze. Ten klub darzę sentymentem, bo byłem tu na testach jako dziewiętnastoletni chłopak. Wtedy nie zakotwiczyłem w Zabrzu na dłużej, ale teraz, jak już mam jakiś dorobek, to może mnie wezmą - śmieje się w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Jeleń.
Jeleń nie ukrywa, że przez dobrą postawę w trójkolorowych barwach zamierza włączyć się do walki o miejsce w reprezentacji Polski. - Grając w Polsce z Waldemarem Fornalikiem nie miałem styczności. Być może raz czy dwa grałem z drużynami, które on prowadził. Po objęciu przez niego posady selekcjonera też jeszcze nie rozmawialiśmy. Nie spodziewam się zresztą tego na razie, bo selekcjoner wyraźnie powiedział, że aby grać u niego w kadrze trzeba występować w klubie, a ja póki co jeszcze klubu nie mam. Na pewno jednak walki o kadrę nie odpuszczę - puentuje doświadczony napastnik.

źródło: SportoweFakty.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]