Bogusław Cupiał: Adam Nawałka to naturalny kandydat na trenera Wisły Kraków

Właściciel Wisły Kraków Bogusław Cupiał przyznał w rozmowie z "Rzeczpospolitą", że rozważa zatrudnienie Adama Nawałki, który obecnie pracuje w Górniku.
O zainteresowaniu Wisły Nawałka mówi się od wielu miesięcy. Dotąd nikt oficjalnie nie potwierdzał tych informacji. - To są spekulacje, a ja spekulacji nie komentuję - ucinał temat Nawałka. 
Właściciel Wisły Bogusław Cupiał przyznał jednak w rozmowie z "Rzeczpospolitą" , że Nawałka, jako były zawodnik krakowskiej drużyny, to naturalny kandydat na trenera Wisły. Cupiał chwali Nawałkę za jego osiągnięcia w Zabrzu i przyznaje, że już jesienią myślał o jego zatrudnieniu, ale szkoleniowca obowiązywał ważny kontrakt z Górnikiem. Nie wyklucza natomiast, że Nawałka trafi do Wisły latem.

źródło: Rzeczpospolita / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]