Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Dariusz Dudek (drugi trener Piasta): Mamy trochę inne cele, bo Górnik walczy o miejsca 1-3, o europejskie puchary. Życzę, aby się to udało. Piast jest na dorobku, przed nami zadanie utrzymania w ekstraklasie. Potrzeba dużo pracy. Mamy trochę kontuzji, musimy sobie z tym poradzić. Są dublerzy. Dziś dostał szansę na przykład Radosław Murawski. Brak Wojtka Kędziory to duża strata, bo to on ostatnio decydował o obliczu drużyny. 

Adam Nawałka (trener Górnika): Bardzo cieszą nas trzy punkty, tym bardziej, że zdobyte w bardzo twardej walce. Piast starał się ze wszystkich sił strzelić wyrównującą bramkę. Zawodnicy musieli być skoncentrowani do ostatniej minuty, by gola nie stracić. Piast wiosną jeszcze napsuje dużo krwi przeciwnikom. Szybka analiza niesie wniosek, że sytuacje trzeba wykorzystywać. Wypracowaliśmy ich wiele, ale zabrakło skuteczności. Tomasz Zahorski strzelił bardzo ważną bramkę. Nie możemy zapominać, że liga trwa do początku czerwca. Stąd w ostatniej chwili dołączył do nas Ireneusz Jeleń. Kiedy nadrobi zaległości treningowe będzie wzmocnieniem.


Adam Nawałka (fot. Dawid Szczęch)


źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]