Jeleń o mały krok od Górnika

Ireneusz Jeleń jutro przejdzie testy medyczne w klubie. Jeśli ich wynik będzie pozytywny, to podpisze półroczny kontrakt z Górnikiem Zabrze.
Po wygranym meczu z Piastem (1:0), trener Adam Nawałka nadal jest przekonany, że warto sprowadzić Ireneusza Jelenia. Szkoleniowiec jest zadowolony, że dziś bramki strzela Tomasz Zahorski, ale zaraz też dodaje, że sezon jest długi i nie wiadomo co wydarzy się za tydzień, czy dwa. W przypadku kontuzji mogą być poważne dziury w składzie. Jeleń w tym momencie nie jest gotowy w 100 procentach do gry, ale przy odpowiednim prowadzeniu, lada moment może stać się bardzo ważnym ogniwem.
Pozostaje pytanie, na jakiej pozycji były gracz Auxerre mógłby występować. Jesienią, jeszcze w trakcie występów w Podbeskidziu Bielsko-Biała, pokazał że dobrze czuje się na lewym skrzydle. Górnik w tej chwili bardziej potrzebuje wzmocnień na szpicy. Wojciech Łuczak, który na tej pozycji grał z Piastem, zaprezentował się przeciętnie.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]