Jeleń podpisze w czwartek?

Ireneusz Jeleń, który od kilku dni trenuje z Górnikiem wciąż nie ma z klubem podpisanego kontraktu. Nie jest wykluczone, że nastąpi to jutro, kiedy klub będzie już znał wyniki badań lekarskich piłkarza. - Na środę jestem umówiony z menedżerem Irka. Myślę, że dogramy ostatnie szczegóły umowy. Na razie czekamy jeszcze na rezultat badań - mówi Krzysztof Maj, członek zarządu Górnika. 

Skuteczny w "gierce"
Wczoraj były piłkarz Auxerre, a ostatnio Podbeskidzia, trenował z pierwszym zespołem. Przeszedł taki sam cykl zajęć, jak piłkarze kadry pierwszego zespołu, którzy nie grali z Piastem. W najbliższych tygodniach czeka do zdecydowanie więcej pracy, by mógł wrócić do dobrej dyspozycji fizycznej. Na dziś Jeleń nie jest bowiem gotowy do gry na poziomie ekstraklasy. Na Roosevelta można usłyszeć opinię, że nastąpi to najwcześniej za 3-4 tygodnie. Wczoraj Jeleń imponował skutecznością w wewnętrznej gierce, strzelając w niej sporo goli, ale przeprowadzonej na zdecydowanie krótszym niż normalnie boisku, gdzie nie bardzo musiał biegać i pomagać w defensywie. - Liga gra do początku czerwca, a nie kończy się na kilku meczach. Dlatego potrzebujemy więcej niż kilkunastu piłkarzy przygotowanych do jej wymogów. Stąd decyzja o zatrudnieniu Irka Jelenia, bo każdy wie, że ma bardzo duże umiejętności. Bramki będzie jednak strzelał wtedy, kiedy będzie miał siły, wytrzymałość i szybkość. Teraz trzeba go więc przygotować do gry, by zwiększyła się konkurencja w zespole - mówił w ostatnich dniach trener Adam Nawałka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]