Maj: Doświadczony napastnik będzie drużynie szczególnie potrzebny

Ireneusz Jeleń podpisze dziś kontrakt z Górnikiem. Klub na 15:00 wyznaczył konferencję prasową, w trakcie której Jeleń powinien podpisać umowę wiążącą go z Górnikiem do końca sezonu. - Wszystkie szczegóły mamy ustalone, badania Irka przebiegły pomyślnie. Jesteśmy przekonani, że po nadrobieniu zaległości treningowych będzie bardzo silnym punktem zespołu. W drugiej części rundy będą zapadały najważniejsze rozstrzygnięcia w lidze. Wtedy tak doświadczony napastnik będzie drużynie szczególnie potrzebny - mówi Krzysztof Maj, odpowiedzialny w Górniku za transfery.
Drogę w drugą stronę, czyli z Zabrza do Podbeskidzia, gdzie jesienią grał Jeleń odbędzie Marcin Wodecki.
Nie odszedł z Zabrza Prejuce Nakoulma, sprowadzono Ireneusza Jelenia, który najlepiej czuje się na skrzydle, jest Grzegorz Bonin, będzie wracający do zdrowia Mariusz Magiera, a jako lewy pomocnik zagrał z Piastem Tomasz Zahorski. Szczytem możliwości Wodeckiego była - przy taki mocnej konkurencji - ławka, stąd decyzja o jego przejściu do "górali". - To dobry piłkarz i chcemy, by się rozwijał, a nic nie zastąpi regularnej gry. Wierzę, że na tym skorzysta, podobnie jak Podbeskidzie. Wypożyczenie obowiązuje do końca sezonu - dodaje Maj.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]