Wodecki: Za cztery miesiące znowu będę w Zabrzu

Marcin Wodecki - napastnik, który kilka dni temu stracił miejsce w kadrze Górnika liczy, że latem wróci do Zabrza - czytamy w "Sporcie".
Wodecki został wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała, żeby pomóc tej drużynie w walce o utrzymanie w Ekstraklasie. - Atmosfera jest bardzo fajna. Wszyscy są uśmiechnięci. Mam wrażenie, że nikt się w Bielsku nie spina. Wszyscy wiedzą na co ich stać i zdają sobie sprawę, że wyniki przyjdą - mówi piłkarz z Rybnika. 
25-latek nie ma żalu do trenera Adama Nawałki, że nie dostał w Zabrzu zbyt wielu okazji do gry. - Mogę mu tylko podziękować za to, że jestem bardzo dobrze przygotowany do rozgrywek. Zostałem wypożyczony na pół roku, więc tak naprawdę za cztery miesiące znowu będę w Zabrzu. Trener Nawałka powiedział, że w czerwcu znowu zobaczymy się na treningu - wyjaśnia Wodecki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]