Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Tomasz Hajto (trener Jagiellonii): "W Górniku stawiałem swoje pierwsze kroki w poważnej piłce i dlatego dziś byłem dwa razy bardziej zestresowany niż podczas innych meczów. Tym bardziej, że przyjechaliśmy tu po wpadce w Bielsku-Białej. Mówiłem moim piłkarzom, że Górnik jest do pokonania, ale musimy być do bólu konsekwentni przez cały mecz. I cieszę się, że tak zagraliśmy. Niespełna 18-letni Adam Dźwigała rozegrał świetny mecz. Wybił piłkę z naszej bramki, zdobył ważnego gola. Moja drużyna pokazała dziś charakter i żal mi tylko, że taki dobry mecz wyszedł nam akurat przeciwko Górnikowi".

Adam Nawałka (trener Górnika): "Długo analizowaliśmy przed tym spotkaniem grę Jagiellonii i zawodnicy dostali informację o potencjale tej drużyny w budowaniu akcji. Analiza jednak to jedno, a gra to coś zupełnie innego. Musimy przyjąć tę porażkę "na klatę". Żadnej wymówki nie ma. To, co nas nie zabije, to nas wzmocni i wierzę, że z takim postanowieniem podejdziemy do kolejnego meczu. Nie da się zdobyć punktów grając z pełnym zaangażowaniem, poświęceniem i stwarzając sobie sytuacje od 60 minuty. Piłka wymaga konsekwencji w całym meczu i przekonaliśmy się dziś o tym boleśnie. Wierzę, że w kolejnym spotkaniu zagramy zupełnie inaczej".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online