Zachodnie kluby obserwują piłkarzy Górnika

Tydzień temu na stadionie przy Roosevelta zjawił się skaut angielskiego Fulham. Tym razem mecz Górnika oglądał były menedżer Chievo Werona Domenico di Carlo.
Włoch jest dobrym znajomym trenera Adama Nawałki i już wcześniej przyjeżdżał do Zabrza. Mówi się, iż być może latem di Carlo będzie organizatorem zgrupowania Ślązaków w Italii. Wizyta była też znakomitą okazją do obejrzenia wyróżniających się graczy. Włoskie kluby w ostatnim czasie interesowały się zabrzańskimi zawodnikami. Najbardziej bramkarzem Łukaszem Skorupskim, który od dłuższego czasu jest monitorowany nie tylko przez wspomnianą Weronę, ale i Parmę, Sienę, Palermo oraz Bolognię. Cena za Skorupskiego wynosi 1,5 mln euro. Zagraniczni kontrahenci dotąd oferowali za niego nie więcej jak 800 tys. euro.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online