Przegląd Sportowy: Sędzia Raczkowski powinien odpocząć

Mecz w Zabrzu prowadziło aż sześciu sędziów. Wydawać by się mogło, że taka obstawa powinna gwarantować brak pomyłek. Jednak arbiter podyktował dwie jedenastki z kapelusza, a żaden z jego kolegów nie zwrócił mu uwagi na to, jak bardzo pobłądził. Paweł Raczkowski po swoim występie przy Roosevelta powinien odpoczywać bardzo długo - uważa "Przegląd Sportowy". 
Górnik jesienią przegrał tylko jedno spotkanie, a wiosną doznał już drugiej porażki po trzech kolejkach. O europejskich pucharach mogą jeszcze w Zabrzu marzyć, ale wiele musiałoby się zmienić w grze zespołu. Najgorsze jest to, że Ślązacy, kiedy pierwsi tracą bramkę, tracą też koncept. Tymczasem Lech, z małą pomocą arbitra, goni Legię i nie jest w tym pościgu bez szans.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]