Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): - Gratulacje dla Legii za zwycięstwo. To bardzo wysoki wynik, chociaż przebieg spotkania nie wskazywał, że będzie to dla gospodarzy łatwy i przyjemny mecz. Mój zespół muszę pochwalić za drugą połowę. Co prawda była ona przegrana 0:2, ale drużyna musiała się odsłonić, ponieważ przegrywała. To spowodowało błędy w defensywie, a Legia skwapliwie to wykorzystała. Nie opuszczamy głów. Wręcz przeciwnie - to bardzo dobre doświadczenie dla moich zawodników. Trzeba być konsekwentnym. Strata bramki z takim przeciwnikiem musi powodować inną strategię. Teraz musimy wyciągnąć wnioski i przygotować się do spotkania z Widzewem.

Jan Urban (trener Legii Warszawa): - Potrzebowaliśmy takiego spotkania. Jednym z aspektów motywacyjnych było zobowiązanie wobec kibiców, którzy sporo wycierpieli w meczu z PGE GKS Bełchatów (0:0). Po tym spotkaniu nie potrafiłem odpowiedzieć, co się z nami stało. Teraz wydaje mi się, że wówczas odczuliśmy trudy spotkania z Olimpią Grudziądz w Pucharze Polski. Zespół nie zregenerował się i na tle Bełchatowa wyglądał ociężale. Piątkowe zwycięstwo nam się należało. Zagraliśmy na poziomie, na jaki nas stać. Jeśli pójdziemy tą drogą, to będziemy bliżsi celu, do którego dążymy. Na pewno zagraliśmy najlepszy mecz w tej rundzie, bo do tej pory nie popisaliśmy się.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]