TVS: Kibice Górnika nie weszli na stadion Legii

Mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze to piłkarski klasyk. Dlatego nic dziwnego, że rywalizację w stolicy chciało zobaczyć aż 1550 fanów z Zabrza. Niestety, śląscy kibice musieli obejść się smakiem.
Kibice Górnika już od kilku tygodni mobilizowali się na wyjazd do Warszawy. Wczoraj przy Łazienkowskiej pojawiło się ich ponad 1500. Na obiekcie byli już dwie godziny przed meczem. Problemy pojawiły się przy wpuszczaniu fanów na trybuny. Wprawdzie grupa około 300 kibiców z Zabrza częściowo weszła na stadion, ale po kilku minutach go opuściła. Zrobiła to w ramach solidarności z pozostałymi fanami, którzy musieli stać w niesamowitym ścisku i wpuszczano ich bardzo powoli. Fanów z Zabrza podczas wpuszczania na sektor gości potraktowano także gazem i pałkami ochroniarzy.
Szkoda, że w ten sposób piłkarskie święto zostało zepsute, a kibice z Zabrza nie mogli zobaczyć i wspomóc dopingiem swoich piłkarzy. Dodajmy, że mecz zakończył się wygraną Legii 3:0, która umocniła się na pozycji lidera ekstraklasy.

źródło: Telewizja SilesiaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]