Kontuzja Nakoulmy

Nakoulma, w wyjazdowym meczu Górnika we Wrocławiu (1:2), po starciu z Mariuszem Pawelcem, doznał stłuczenia mięśnia czworogłowego. W poniedziałek okaże się, na ile poważny jest ten uraz.
Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że Prejuce Nakoulma nie zdąży się wykurować na niedzielny mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Stłuczenie mięśnia to bardzo bolesna kontuzja. Tuż po faulu Pawelca Nakoulma nie był w stanie chodzić. Dla Górnika jego zejście z boiska po godzinie grania skończyło się fatalnie. Jakość gry ofensywnej zespołu spadła. Nie miał kto strzelać bramek. Zmiennik napastnika z Burkina Faso Grzegorz Bonin dochodził do sytuacji bramkowych, ale je marnował. Teraz Nakoulmą troskliwie zajmą się klubowi fizjoterapeuci.
Zawodnik ma niesamowitego pecha. Doznał kontuzji tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej i stracił kilka tygodni na jej wyleczenie i powrót do wysokiej formy. Teraz, kiedy już zaczął dobrze grać, grozi mu kolejna pauza.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]