Telichowski: Górnik wróci na właściwe tory

- My gramy nieźle, a Górnik ma jakiś tam kryzys. Cztery porażki w sześciu meczach? Tego nie było - mówi Błażej Telichowski z Podbeskidzia, który wcześniej grał w Zabrzu. Wskazuje też przyczynę słabej gry Górnika.
Lewy obrońca w czasie rehabilitacji po operacji więzozrostu obojczykowo-barkowego bacznie obserwuje nie tylko bielszczan, ale też swoich byłych kolegów Górnika. - Górnik notuje słabsze wyniki, bo pozbył się Telichowskiego i Wodeckiego. Oczywiście to żart, bo nie byliśmy z Marcinem ważnymi ogniwami tego zespołu. A na poważnie, to ostatnie wyniki stanowią pewnego rodzaju nowość u trenera Adama Nawałki. Cztery porażki w sześciu meczach? Tego nie było. Nastąpiło kilka zmian w zespole, ale uważam, że filozofia i tok myślenia pozostały takie same. Jak na razie czegoś zespołowi brakuje, ale myślę, że dzięki sumiennej pracy Górnik wróci na właściwe tory - twierdzi.
W niedzielę obie drużyny zmierzą się w bezpośrednim starciu. - Na pewno przed tym meczem nie stoimy na straconej pozycji. Z drugiej strony - z pewnością będziemy bardzo skrupulatnie rozpracowani przez sztab szkoleniowy Górnika. My gramy nieźle, a Górnik ma jakiś tam kryzys. Nie ma oczywiście mowy o tym, aby nas zlekceważył - kończy Błażej Telichowski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]