Iwan: Zrobimy wszystko, by wygrać z Podbeskidziem

Piłkarze Górnika w niedzielę podejmą broniące się przed spadkiem z ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała. Trener zabrzańskich bramkarzy Jarosław Tkocz przyznał, że obrońcy będą musieli baczną uwagę zwrócić na napastnika rywali Roberta Demjana.
Bielszczanie w poprzedniej kolejce wygrali w Chorzowie z Ruchem 3:1, a dwa gole zdobył właśnie Słowak. "Nie jest trudno się domyślić, z jakim nastawieniem przyjadą do Zabrza "Górale", którzy cały czas czują szansę utrzymania się. Analizowaliśmy grę rywala i wiemy, że Demjan jest bardzo groźny, świetnie gra głową. Mam jednak nadzieję, że naszym zawodnikom uda się go powstrzymać" - dodał Tkocz.
W dalszym ciągu trener Adam Nawałka nie będzie mógł wystawić w niedzielę kontuzjowanego prawego obrońcy Michała Bembna. Górnik w ostatnim meczu ligowym przegrał ze Śląskiem Wrocław.
"Nasza ambicja jest bardzo podrażniona po tej porażce. Jesteśmy faworytem i zrobimy wszystko, by wygrać. Kluczowe będzie zatrzymanie Demjana, niewątpliwie najlepszego zawodnika Podbeskidzia" - dodał pomocnik zabrzan Bartosz Iwan.


źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]