Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Czesław Michniewicz (trener Podbeskidzia): "Wygraliśmy bardzo trudny mecz. W drugiej połowie heroicznie się broniliśmy. Górnik miał zdecydowaną przewagę, bramka wisiała w powietrzu. Udało się jej nie stracić. Wiedziałem, że w pewnym momencie nie nadążymy za podaniami Górnika. Na szczęście mamy Demjana, który potrafi w trudnej sytuacji strzelić bramkę. My cały czas gonimy peleton. Ten, kto goni, musi dwa, trzy razy mocniej pedałować". 

Adam Nawałka (trener Górnika): "Gratulacje za trzy punkty na ręce trenera Michniewicza. Musimy przyjąć porażkę na klatę. Zagraliśmy bardzo źle, nie ma to żadnego usprawiedliwienia. Co nas jednak nie osłabi, to nas wzmocni. Na to liczę. Musimy wyciągnąć wnioski z niepowodzenia, podnieść głowy. Ciężko pracować, żeby w następnym meczu zagrać zdecydowanie lepiej. A przede wszystkim punktować. Wierzę, że piłkarze zareagują po tym meczu jak sportowcy z charakterem".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]