Zahorski: Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu

- W meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała brakowało nam dokładnych wrzutek z bocznych sektorów boiska - mówi Tomasz Zahorski, napastnik Górnika. Nie zgadza się jednak, że zabrzanie źle wyglądali biegowo. - Nie wiem, jak mecz wyglądał z boku dla państwa, ja mogę mówić tylko za siebie, bo nie wiem jak czuł się każdy z chłopaków, ale ja uważam, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu i na tyle, ile mogliśmy, tak biegaliśmy - mówi napastnik wprowadzony po przerwie. 
Zabrzanie ponieśli już piątą w tej rundzie porażkę. - Każdą jest ciężko wytłumaczyć. Nie wiem, jakie są przyczyny tej niedzielnej przegranej. Spotkanie z Podbeskidziem to był typowy mecz na remis, aż do samego końca. To nawet my byliśmy stroną przeważającą, która była bliższa zwycięskiej bramki, ale jedna sytuacja, moment nieuwagi w polu karnym pod koniec meczu i to przeciwnik strzelił nam bramkę - wzdycha "Zahor". - Znajdowaliśmy się w bocznych sektorach boiska, ale nie wychodziły nam dośrodkowania, które by otwierały drogę do światła bramki. Może gdyby to było, coś udałoby się strzelić? Szwankowały nam w tym meczu wrzutki, stąd sytuacji po dograniach ze skrzydeł było bardzo mało - wskazuje.

źródło: SportSlaski.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]