Niemcy przyjechali oglądać Nakoulmę

Skauci SC Freiburg, Hamburger SV (Bundesliga) i MSV Duisburg (2. Bundesliga) pojawili się na Wielkich Derbach Śląska. Oczywiście po to, żeby zobaczyć w akcji Prejuce Nakoulmę.
Reprezentant Burkina Faso po kiepskim początku rundy ostatnio prezentuje już dobrą formę. W zasadzie jest jednym z nielicznych zawodników Górnika, do których trener Adam Nawałka nie może mieć pretensji. Przypomnijmy, że cena odstępnego za Nakoulmę wynosi 1,250 mln euro. Warto też zaznaczyć, że Freiburg już zimą przebąkiwał o zakupie gracza, ale ostatecznie nie zdecydował się na wyłożenie wspomnianej kwoty.
Poza Niemcami zjawili się też przedstawiciele włoskiego Udinese Calcio. Nieoficjalnie wiadomo, że już od pewnego czasu monitorują oni grę bramkarza Górnika Łukasza Skorupskiego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online