Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jacek Zieliński (trener Ruchu Chorzów): "Trzeba przełknąć gorycz porażki. Gratuluję gospodarzom odniesienia bardzo ważnego zwycięstwa. Patrząc z mojej perspektywy, jeśli grając z Górnikiem w Zabrzu nie wykorzystuje się takich sytuacji, to nie ma się prawa myśleć o korzystnym wyniku. Zmiana Marcina Kikuta była spowodowana tym, co działo się na boisku. Nie radził sobie na lewej stronie". 

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): "Długo musieliśmy czekać, aby przypomnieć sobie smak zwycięstwa, ale było warto. To było ważne spotkanie z psychologicznego punktu widzenia. Wiadomo czego wszyscy od nas oczekiwali. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Oby to był przełomowy mecz dla nas. Ruch postawił trudne warunki, na początku drugiej połowy było kilka momentów wymagających maksymalnej koncentracji, ale wyszliśmy obronną ręką z tych trudnych sytuacji i zawodnicy zasłużyli na brawa".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online