Danch: Chcemy grać w pucharach

Wygrana z Ruchem Chorzów sprawiła, że w Zabrzu odżyły nadzieje na medal mistrzostw Polski i udział w europejskich pucharach.
Seria wiosennych porażek skutkowała tym, że wielu zaczęło wątpić, czy Górnikowi zależy na czołowych miejscach w lidze. Spiskowa teoria głosi, że zabrzanom nie zależy na grze w pucharach, gdyż ich stadion wciąż jest w trakcie budowy, a przeprowadzka na inny obiekt nie jest dobrym, a już na pewno byłaby kosztownym rozwiązaniem. - Bolą pojawiające się opinie, że nie chcemy grać w pucharach i nie zależy nam na wygrywaniu. Przecież praktycznie każdy z nas ma szansę pierwszy raz stanąć na podium i zagrać w pucharach. Do tego gramy o premie za pierwszą trójkę. Dlatego tak ważny był mecz z chorzowianami. Wygrana w takim spotkaniu jest lepsza od wszystkich słów - mówi Adam Danch, kapitan Górnika.
Przed klubem z Zabrza wyjazdowe spotkanie z GKS-em Bełchatów. - Będziemy po nim o wiele mądrzejsi i mam nadzieję, że bogatsi o trzy punkty - dodaje Krzysztof Maj, wiceprezes klubu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online